36-Channel NVR
25CH IPC Connection | 4K HDMI Output | H.265+ | APP Remote Control | Support 10T HDD * 2

Technical Specifications
Main Specification
| Model | SKH-N236K-A |
| Recording | 36-CH 5MP |
| Playback | 16-CH 4MP |
| HDD | 10TB(3.5IN) × 2 |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Audio | 1 × Audio Out + 1 × Audio In |
| Network | 10/100Mbps + 10/100/1000Mbps (RJ45) |
| Bandwidth | In: 768Mbps / Out: 768Mbps |
| Smart Playback | Motion Mark & Human Mark |
| Power | DC12V/4A |
| Dimension | 385×380×69mm |
| Weight | Net: 1160g / Gross: 1857g |
Product Datasheet

Media
Product Images
Product Videos
🎬
Product videos coming soon