H80 Pro - 8MP Premium 4K WiFi Camera
8MP UHD | APP Remote Control | Human Detection and Tracking | Two-way Audio | 2.4G & 5G WiFi | PT rotation and cruise









Technical Specifications
Main Specification
| Model | H80 Pro |
| Resolution | Max. 8MP |
| Aperture | F1.6 |
| Focal Length | 4mm |
| Audio | Built-in MIC and speaker |
| Night Vision | IR |
| Certificate | CE, RoHS |
| Material | PC |
| Ethernet | Null |
| TF | Max. 512G |
IVS
| Smart Alarm | Human Detection / Motion Detection |
Others
| Language | English |
| ONVIF | Profile S |
| Network | 2.4G & 5G WiFi |
| APP | AI Home Camera |
General Specification
| Power | TYPE-C 5V/1.5A |
| Working Humidity | <90%( Non condensing) |
| Working Temperature | -5℃~45℃ |
| Power Consumption | Max. 5W |
| Dimension | 107*73 mm |
| Net Weight | 176g |
| Gross Weight | 356g |
| IP Grade | Indoor |
| Installation | Horizontal / Ceiling |
Product Datasheet









Media
Product Images
Product Videos
🎬
Product videos coming soon