64-Channel Enterprise NVR
64-CH 8MP recording, 16-CH 4MP playback, 8× 20TB HDD bays, Dual HDMI, 2× 1Gbps RJ45, USB 3.0, Local Vehicle Detection, 220-240V AC
Product detail images coming soon.
Contact us for more detailsTechnical Specifications
Main Specification
| Model | SKH-N864K-A |
| Recording | 64-CH 8MP |
| Playback | 16-CH 4MP |
| HDD | 20TB(3.5IN) × 8 |
| USB | 1 × USB 2.0 + 2 × USB 3.0 |
| Video Out | HDMI × 2 |
| Serial | RS232 × 1 |
| Alarm I/O | Yes |
| Audio | 1 × Audio Out + 1 × Audio In |
| Network | 10/100/1000Mbps (RJ45) × 2 |
| Bandwidth | In: 800Mbps / Out: 800Mbps |
| Smart Feature | Local Vehicle Detection |
| Power | 220-240V AC 50Hz 3A |
| Dimension | 558×170×535mm |
| Weight | Net: 6130g / Gross: 7690g |
Product Datasheet
📄
Datasheet Available
Download the complete product datasheet with detailed technical information.
Request DatasheetMedia
Product Images
Product Videos
🎬
Product videos coming soon